петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 35

Исчезна штитеник од домот „25-ти Мај“

download

Последни вести

Вчера во 14,30 часот во во полициската станица Чаир, социјален работник вработен во ЈУЗДВ Дом „25-ти Мај“, пријавила дека истиот ден околу 08,30 часот самоволно се оддалечил 13 годишен штитеник на домот. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести