четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезна струмичанка до домот „Ранка Милановиќ“

ranka

Последни вести

Вчера околу 18 часот, во ПС Гази Баба е пријавено дека на 18 декември околу 18:30 часот од домот „Ранка Милановиќ“ во непознат правец се оддалечила  Ф.Ј.(19) од Струмица.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

Најчитани вести