сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Исчезна тетовчанец

Исчезна петнаесетгодишно момче од Гостивар

Исчезна петнаесетгодишно момче од Гостивар

Последни вести

Триесет и тригодишниот Б.П. од Тетово вчера бил пријавен како исчезнат.

Неговиот татко, 69-годишниот З.П. со постојано живеалиште во Скопје, а кој привремено живее во Тетово пријавил дека истиот ден околу 06:30 часот неговиот син се упатил од дома кон работа, но истиот не се појавил на работа.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести