четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезна тинејџер од скопско Идризово

Missing_promo_Titlecard

Последни вести

Четириесет и деветгодишниот Р.Н. од село Идризово вчера во полициската станица Гази Баба го пријавил исчезнувањето на неговиот син, осумнаесетгодишниот С.Н.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

Најчитани вести