недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 6

Исчезна тригодишно дете од Штип

policija

Поврзани вести

Во полициската станица  Штип, Б.С.(29) пријавила дека нејзиниот тригодишен син истиот ден околу 16.30 часот исчезнал, а истиот претходно си играл во близина на куќата.

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на детето.

 

Најчитани вести