петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезна уште една девојка во Србија

nina-zivkovic500

Последни вести

Нина Живковиќ изчезнала во текот на вчерашниот ден во Белград, потврдиле за српски Блиц од српската полиција.

Оттаму изјавиле дека нeјзиното исчезнување го пријавила нејзината сестра и дека интензивно се трага по девојчето.

Според нофицијални информации, Нина за последен пат била видена вчера на плоштадот Славија во Белград помеѓу 14:15 и 14:30 часот.

Најчитани вести