недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Исчезна жена од Куманово

Исчезна петнаесетгодишно момче од Гостивар

Исчезна петнаесетгодишно момче од Гостивар

Последни вести

Педесет и едногодишниот Д.Н. од Куманово вчера пријавил дека на први апрлил исчезнала неговата сопруга, четириесет и двегодишната М.Н.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести