петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезна жена од Неготино

missinggg

Поврзани вести

Четириесетгодишен неготинец вчера пријавил во полицја дека во вторникот од дома во непознат правец се оддалечила неговата 22-годишна сопруга Ц.К.

МВР  превзема мерки за пронаоѓање на исчезната жена.

Најчитани вести