понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

Исчезна жена од Прилеп

missing250

Последни вести

Триесет и двегодишниот В.Т. од Прилеп вчера пријавил дека претходниот ден исчезнала педесетгодишната В.Т.

Таа излегла од дома со најава дека ќе оди на прошетка и не се вртила.

Од МВР велат дека преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести