недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Исчезна жена од село Буковиќ

poli

Последни вести

Во текот на вчерашниот ден во 14 часот во полициската станица Ѓорче Петров, 66-годишниот С.Н. од селото Буковиќ, скопско пријавил дека неговата ќерка исчезнала.

Тој изјавил дека на 22.12. во 13 часот од непознати причини од дома во непознат правец се оддалечила неговата ќерка, 42-годишната Ф.Е.

Се преземаат мерки за да му се помогне на очајниот татко.

Најчитани вести