петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезна жена од Скопје

missinggg

Последни вести

Шеесет и четиригодишниот М.К. од Скопје вчера во полициската станица Чаир пријавил дека исчезнала неговата сопруга, Б.К. (67).

Последен пат жената била видена на 21. март.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести