четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Исчезна жена од Скопје

missing250

Последни вести

Дваесет и седумгодишниот Г.Ф. од Скопје, вчера, во полициската станица Чаир пријавил дека исчезнала шеесет и шестгодишната Б.К.

Од МВР информираат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести