петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

Исчезна жена од Скопје

Missing_promo_Titlecard

Последни вести

Шеесет и седумгодишниот Ј.С. вчера во полициската станица Кисела Вода пријавил дека исчезнала неговата ќерка, триесет и осумгодишната Б.Ј.

Од полицијата велат дека превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

 

Најчитани вести