недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Исчезна жена од Струмица

Missing_promo_Titlecard

Последни вести

Четириесет и осумгодишниот Р.А. од Струмица вчера во полициска станица пријавил дека исчезнала неговата сопруга, триесет и шестгодишната З.А.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести