среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезнаа маж и жена од Чаир

policija_1

Последни вести

Скопската полиција извести дека започнала потрага по двајца жители од скопската населба Чаир, кои од најблиските се пријавени дека исчезнале.

Вчера после пладне за исчезнат е пријавен И.Р. кој излегол од дома и не се вратил. Час подоцна за исчезната е пријавена Х.С. од Скопје, која ден претходно излегла од дома и не се вратила.

Најчитани вести