понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезнала 38. годишна жена од Глумово

download

Поврзани вести

На 12.09.2014 година во 15,10 часот во ПС ОН-Чаир, С.Н.(66)  од с.Буковиќ, скопско пријавила дека на 09.09.2014 година околу 03,30 часот, додека била на гости кај роднини во непознат правец се оддалечила нејзината ќерка Е.Ф.(38) од с.Глумово.  Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести