петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

Исчезнала малолетничка од Драчево

Како што извести полицијата, случајот вчера го пријавил Н.С.(58), информирајќи дека тинејџерката излегла од дома околу 20 часот, на 28 септември и оттогаш не се вратила.

policija

Последни вести

Во полициската станица во Драчево, вчера било пријавено дека исчезнала 16-годишната Џ.С. која пред пет дена заминала од дома и повеќе не се вратила.

Како што извести полицијата, случајот вчера го пријавил Н.С.(58), информирајќи дека тинејџерката излегла од дома околу 20 часот, на 28 септември и оттогаш не се вратила.

Полицијата трага по малолетничката.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести