недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Исчезнатата 17-годишна штипјанка е пронајдена

policijaaa

Последни вести

Штипската полиција извести дека 17-годишната Н.М. од Штип, која завчера вечерта беше пријавена за исчезната,  вчера е пронајдена и вратена дома.

Најчитани вести