сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Исчезнатата Марина пронајдена мртва во автомобил

marina-janovic-foto-facebook-1422969527-613617bh45y5y45y45y45

Последни вести

Цела Србија денеска се крена на нозе по информацијата дека исчезнала млада девојка.

Потрагата во која се приклучија корисниците на Фејсбук и Твитер за жал има трагичен крај, бидејќи девојката по име Марина која има само 23 години, била пронајдена мртва, по само неколку часа, во автомобил марка „ауди“ со австриски таблички.

Во автомобилот биле пронајдени две безживотни тела, а обдукцијата ќе покаже како настапила смртта.

Телата биле пронајдени во близина на Дунав.

Најчитани вести