четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезнатото момче од Пробиштип се врати дома

policija-2

Последни вести

Лицето З.Ј.(19) од Пробиштип кое на 07.11.2014 година беше пријавен за исчезнат, истиот се вратил дома, соопшти МВР.

Неговото исечзнување на 7-ми овој месец во полициската станица во Пробиштип, го пријавил таткото Ц.З.(51) од Пробиштип.

Тинејџерот се водеше како изчезнат една недела.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести