недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 18

Истрагата за елитната проституција во Србија продолжува

ppol

Последни вести

Истрагата за елитната проституција во Србија, кој разоткри одредени јавни личности, ги одведе полицајците и до еден добро познат српски политичар од помладата генерација, дознава ексклузивно српски Курир од извори во српското МВР.

Тој, како што објаснува изворот, со сопругата редовно посетувал свингерски клубови во Белград, каде учестувал во сексуални игри со други парови, како и со елитни проститутки.

Името на политичарот редакцијата на Курир иако го знае не го открива но поседува компромитирачки видео материјал.

Најчитани вести