петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 29

Италија доби подршка и од секси Клаудиа

KLAUDIA NAVIVA ZA ITALIJA

Поврзани вести

Мундијалска треска има и прекрасниот италијански модел, Клаудиа Романи која во прекрасен костим за капење најави дека во нејзиното срце има место само за репрезентативците на Италија.

Клаудиа важи за голем фан и на италијанскиот калчо гигант Милан, но сега, своите пријатели и фанови ги почасти со уште една заводлива фотосесија.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести