петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 43

ИТНО е потребна помош: На Зоран му треба ново срце!

zoran-itno

Последни вести

Да му помогнеме на Зоран Ѓорѓиевски на кој му е потребна итна трансплантација на срце во странство која чини од 300.000 до 500.000 евра.

Сумата е огромна и семејството апелира за помош од сите хумани граѓани.

Да спасиме еден млад живот. Да подадеме рака кога најмногу треба. Срцето на Зоран нема време за чекање.

Да покажеме дека имаме големи срца СЕГА.

Со секој повик на 070143116 се донираат 100 денари за оперцијата на Зоран Ѓорѓиевски

Најчитани вести