четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 47

Избрана „Мис бум бум“ – ова е Бразилката со најдобар задник!

zadnik

Последни вести

Бразилските убавици секогаш имале импресивни и изразени задници. Вчера беше крунисана уште една кралица на задниците. Мис задник за 2015 година е Сузи Кортез.

Таа успева да ја победи конкуренцијата со импресивен и сексапилен задник, што го тренирала во Сао Паоло.

Повеќе од 500 жени се појавија на овој натпревар, но само 15 стигнуваат до финалето и ја имаат можноста да покажат се што природата им дала.

zadnik1
За добар задник треба напорно да се тренира, а Сузи го правела тоа само во последните 4 месеци, што е за пофалба.

zadnik2

Правилата оваа година ги поддржуваат само природните форми, а судиите ја елиминираат секоја жена која нема да ги помине медицинските тестови и кај која ќе се покаже дека има импланти во задникот.

Најчитани вести