четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 47

Изчезна Кичевец – отишол на лов и не се вратил

полиција

Последни вести

Четириесет и четири годишниот Г.С. исчезнал во текот на вчерашниот ден.

Неговиот братучед З.К. случајот го пријавил во полицијата истакнувајќи дека Г.С. се упатил над село Раштани на спортски лов и не се вратил.

Полицијата превзема мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести