среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 0

Изгоре планинска куќа во Слатино

Целосно изгоре планинска куќа во село Слатино, сопственост на повеќе лица.

pozar

Поврзани вести

Целосно изгоре планинска куќа во село Слатино, сопственост на повеќе лица.

Како што соопшти полицијата, пожарот се случил пред три дена, од засега се уште непознати причини, но увид е направен вчера Поради непристапност на теренот.

Куќата е лоцирана во местото „Вртиште“, во атарот на Слатино.

Најчитани вести