недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Изложба на фотографии „Небото над Македонија“

meteorski_dozd1

Поврзани вести

Скопското астрономско друштво организира изложба на астрофотографии „Небото над Македонија“.

Изложбата ќе биде отворена на 22.09.2014 г. (понеделник) во 20:00 часот во МКЦ – Скопје.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести