петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Извлечено „аудито“ што пропадна во дупка кај Порта Влае

audi

Последни вести

Автомобилот „ауди“ кое што утрово падна во дупка кај Порта Влае е извлечено.

Во инцидентот немало повредени, а автомобилот е делумно оштетен.

audi1

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести