понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 2

Ја грабнал поранешната девојка од домот „Ранка Милановиќ“

Во грабнувањето помош имал од тројца малолетници на возраст од 16,15 и 13 години

полиција

Последни вести

Осумнаесет годишниот С.А. од Скопје вчера од домот „Ранка Милановиќ“ насилно од една од собите зел 16 годишно девојче, која претходно била во врска со него.

Во грабнувањето помош имал од тројца малолетници на возраст од 16,15 и 13 години

Сторителите се пронајдени, а полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

Најчитани вести