понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Ја избодел сопругата, па си ги пресекол вените, маж од Шабац решавал љубовни проблеми

Krvav-noz

Последни вести

Полицијата во Шабац, Србија привела маж осомничен за обид за убиство на својата сопруга.

По расправија, тој во семејната куќа со нож и нанел повеќе убоди на својата жена нанесувајќи и тешки повреди.

По нападот тој сам си ги пресекол вените на рацете.

Повредената жена е хоспитализирана во болницата во Шабац, а мажот е приведен и со кривична пријава е изведен пред надлежен истражен судија

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести