вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Ја повредил снаа му со камен

kamenovanje

Поврзани вести

Вчера во Скопје на ул.„Радишанска“, Ц.М.  со камен ја удрил З.М. сопруга на неговиот брат, во пределот на главата при што и нанел телесна повреда.

Се превземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести