среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Ја продава девојка му за новиот ајфон 6

ksiao-1

Последни вести

Веи Чу (25) од Шангај ја продава својата девојка, односно времето поминато со неа, на други мажи, за да собере пари и да си го купи новиот ајфон 6.

-Ја делам девојка ми за џепарлак. Доколку сте заинтересирани, обратете ми се, напишал тој на транспарентот.

Сепак, тој нагласил дека понудата не го вклучува “забавниот дел“, односно дека заинтересираните ќе можат само да вечераат со неа или да учат.

ksiao

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести