Балкан

Ја убил девојка си, па си пукал во глава

Ја убил девојка си, па си пукал во глава

Безживотно тело на дваесет и петгодишна девојка е пронајдено во автомобил од марката „опел астра“ во Земун, Србија.

Покрај неа, лежел нејзиниот 35 годишен дечко со прострелна рана во главата. Како што јавуваат српските медиуми, најверојатно тој  ја убил а потоа си пукал во главата, но не се самоубил. Со тешки телесни повреди веднаш бил префрлен во болница.