петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Ја убил девојка си, па си пукал во глава

strh_3

Поврзани вести

Безживотно тело на дваесет и петгодишна девојка е пронајдено во автомобил од марката „опел астра“ во Земун, Србија.

Покрај неа, лежел нејзиниот 35 годишен дечко со прострелна рана во главата. Како што јавуваат српските медиуми, најверојатно тој  ја убил а потоа си пукал во главата, но не се самоубил. Со тешки телесни повреди веднаш бил префрлен во болница.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести