понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 8

Ја запалил куќата на својот татко

Куќата се наоѓа на улицата Финска во населбата Ченто.

pozar

Последни вести

Скопската полиција го уапси скопјанецот С.Б. кој вчера вечер запалил две соби во куќата на татко му.

Куќата се наоѓа на улицата Финска во населбата Ченто. Против потпалувачот полицијата ќе  поднесена кривична пријава.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести