вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Јанакиески на доделување решенија за легализација во Кисела Вода

janakieski-2_0

Последни вести

Општина Кисела Вода денеска ќе додели решенија за легализација на бесправно изградени објекти.

На доделувањето ќе присуствува министерот за транспорт и врски Миле Јанакиески.

Најчитани вести