недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Јанкулоска денеска во Центарот за обука во Идризово

obuka_thumb_medium500_396

Последни вести

Министерката за внатрешни работи Гордана Јанкулоска денеска ќе го посети Центарот за обука во Идризово.

Јанкулоска ќе присуствува на физичките проверки на пријавените кандидати на последниот конкурс на МВР за прием на 400 полициски службеници.

Најчитани вести