понеделник, 26 декември 2016  |  Вести денес: 23

Јанкулоска: СЈО е продолжена рака на Заев (ВИДЕО)

Гордана Јанкулоска во интервју за Пресс 24 вели дека Специјалното јавно обвинителство е продолжена рака на Зоран Заев. Погледнете го целото интервју.

jankuloska-intervju-press24

Последни вести

Гордана Јанкулоска во интервју за Пресс 24 вели дека Специјалното јавно обвинителство е продолжена рака на Зоран Заев. Погледнете го целото интервју.

Погледнете го целото интервју.

Најчитани вести