петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 45

Јариќ: Какви болни монструми живеат меѓу нас

marko-jaric-foto-twitter-1394184155-457389

Поврзани вести

Поранешниот кошаркар Марко Јариќ, по дознавањето за смртта на 15 годишната Тијана Јуриќ се огласи на соцојалните мрежи.

Јариќ најпрво, по сознанието дека е уапсен кинднаперот изрази надеж дека девојчето е живо и здраво, но за жал набрзо информациите ја згаснаа надежта.

Марко на својот профил на Твитер напиша:

„Сепак лоша вест…Страшно…Тага…Какви болни монструми живеат меѓу нас“

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести