петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 55

Јелена и Новак отворија ресторан за здрава храна во Монако

Јелена и Новак отворија ресторан за здрава храна во Монако

Јелена и Новак отворија ресторан за здрава храна во Монако

Последни вести

Јелена и Новак Ѓоковиќ се големи поборници на здравата храна, а сега својата љубов кон здравиот живот ја споија со корисното, па отворија ресторан во Монако.

– Успеавме! Својата страст према здравата храна Јелена и јас ја преточивме во ресторан кој го нарековме „Eqvita‬“. Официјалното отворање е за неколку недели, а вечерва ќе го претставиме на семејството, пријателите и колегите кои се со нас во Монако. Во сето ова успеавме благодарение на прекрасниот тим кој со нас работеше на овој проект од првиот ден! Јееј! Одиме!, напишал Новак на Фејсбук.

2novak

1novak

3novak

Најчитани вести