петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Јелена Розга му фрли око на Милан Поповиќ

jelena-rozga-milan-popovic-severina-foto-dado-dilas-kurir-instagram-1425938913-624053

Последни вести

Јелена Розга и Милан Поповиќ веќе неколку месеци се во врска. Имено, Розга е се почест гостин во домот на поранешниот сопруг на Северина, Милан Поповиќ.

„Неа не можете да не ја приметите и да не ја препознаете. Во прашање е голема ѕвезда и сите се радуваме кога ќе ја видиме. Последниов месец таа доаѓа многу често“, велат вработените од теретаната која се наоѓа пред станот на Поповиќ.

jelena-rozga-foto-pr-1405587886-536319

Јелена Розга и „кралот н а бакарот“ се во врска неколку месеци и се состануваат тајно бидејќи и двајцата имаат болна точка – Северина.

jelena-rozga-foto-pr-1394193444-457527

Најчитани вести