среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 50

Јелена за Ноле: Толку сум горда на тебе!

111438132928811c_Thumb

Поврзани вести

По спектакуларната венчавка кој пред неполн месец се одржа на преубавиот Свети Стефан и медениот месец во Грција, брачната двојка се навикнува на брачен живот, но се подготвуваат и за раѓање на своето прво дете.Јелена своето презиме го промени од Ристиќ во Ѓоковиќ го промени и на својот Твитер профил каде што многу е активна.

Една од првите објави, откако го промени презимето беше упатена токму кон Новак.

„Толку сум горда на својот сопруг“ напишала Јелена откако објавилa линк од текстот во кој на индискиот портач Новак го опишаа како најхуман тенисер.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести