Магазин

Јелена за Ноле: Толку сум горда на тебе!

Јелена за Ноле: Толку сум горда на тебе!

По спектакуларната венчавка кој пред неполн месец се одржа на преубавиот Свети Стефан и медениот месец во Грција, брачната двојка се навикнува на брачен живот, но се подготвуваат и за раѓање на своето прво дете.Јелена своето презиме го промени од Ристиќ во Ѓоковиќ го промени и на својот Твитер профил каде што многу е активна.

Една од првите објави, откако го промени презимето беше упатена токму кон Новак.

„Толку сум горда на својот сопруг“ напишала Јелена откако објавилa линк од текстот во кој на индискиот портач Новак го опишаа како најхуман тенисер.