недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

„Јордан Мијалков“ без вода

vodovod-i-kanalizacija-486x27211

Поврзани вести

Поради реконструкција на водоводната мрежа на ул. „Јордан Мијалков“, без водоснабдување ќе останат корисниците од ул. „Јордан Мијалков“ се до санирање на дефектот, утре (25 јули) од 09 часот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести