вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 4

Кај прилепчанец пронајдени 20 семки од марихуана

g_marihuana

Последни вести

Кривична пријава за триесет и едногодишниот П.А. од Прилеп кај кого се пронајдени семки од марихуана.

При претрес во неговиот дом полицијата пронашла пакување  со 20 семки од растението Канабис и дигитална вага со траги од марихуана.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести