сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Кајмакоски ќе се дружи со своите фанови во Градски парк

daniel kajmakoski

Поврзани вести

Даниел Кајмакоски денеска во 14 часот во Градскиот парк ќе се дружи со своите фанови.

На фан страницата на Кајмакоски пишува: „Сонциња ве чекам во 14 часот во Градски парк на дружење, гушкање, сликање!!! Ве молам за смирена и опуштена атмосфера за да можеме убаво да се видиме !! :))) ве Сакам многу и едвај чекам, кажете им на сите кои што сакаат да дојдат“.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести