недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 3

Кајмакоски специјален гостин на концертот на Марија Шерифовиќ

danijel-marija500

Поврзани вести

Победникот на најпопуларното музичко шоу во светот “Х-Фактор“, Даниел Кајмакоски на 11 мај ќе биде гостин на концертот на Марија Шерифовиќ, кој ќе се одржи на стадионот на ФК Вождовац во Белград.

Марија и Даниел ќе отпеат нешто во дует, но се уште не откриваат која песна ќе биде тоа.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести