среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 26

Како изгледала Северина како мала

download (5)

Последни вести

Популарната хрватска пејачка Северина Вучковиќ се присети на своето детство на денешниот меѓународен Ден на среќата, па со своите обожаватели сподели фотографија од минатото.

Малечката Севе во прегратка на својата сестра и со широка насмевка секому би му го подобрила денот.

1seve.jpg500

Најчитани вести