сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 10

Како на лесен начин да го одзатнете мијалникот? (ВИДЕО)

1812433039557eedd9ef925533266886_v4_big

Последни вести

Во видеото кое за неколку денови има околу 1,5 милиони прегледи, една вешта жена открива како може да излеземе на крај со затнато лавабо.

Ќе видите колку всушност е едноставна работа доколку проблемот не е длабоко во цевките, односно ќе откриете дека вашите маки може да ги скрати една обична сламка и ножици.

Кој би кажал…

Најчитани вести