сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Како најбрзо да добиете цреши без семки

Easy Way To Pit Cherries Without Using A Cherry Pitter (HD).mp4.Still001

Поврзани вести

Дечките од YouTube каналот Handimania редовно ги воодушевуваат нивните гледачи со едноставни и генијални идеја.

Последната од нив, е како на најбрз и наједноставен начин да ги извадите семјите од црешите без да направите неред во кујната.

Најчитани вести