Магазин

Како Северина се забавува со синот?

Како Северина се забавува со синот?

Хрватската пејачка Северина со своите фанови сподели фотографија на која се забавува со синот Александар.

Пејачката, нивната фотографија од Загреб ја сподели на Фејсбук а на неа се гледа како со синот си поминуваат во паркот и заедно уживаат.

Инаку Александар овој викенд ќе го помине со Милан во Србија, имајќи предвид дека српскиот бизнисмен доби дозвола од судот, дека може да го води синот надвор од Хрватска.