вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Како Северина се забавува со синот?

Пејачката, нивната фотографија од Загреб ја сподели на Фејсбук а на неа се гледа како со синот си поминуваат во паркот и заедно уживаат.

severina

Поврзани вести

Хрватската пејачка Северина со своите фанови сподели фотографија на која се забавува со синот Александар.

Пејачката, нивната фотографија од Загреб ја сподели на Фејсбук а на неа се гледа како со синот си поминуваат во паркот и заедно уживаат.

Инаку Александар овој викенд ќе го помине со Милан во Србија, имајќи предвид дека српскиот бизнисмен доби дозвола од судот, дека може да го води синот надвор од Хрватска.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести