сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 37

Како стана костур: Анџелина Џоли внесува само 600 калории дневно!

Анџелина Џоли свесно се уништува себе си така што одбива да јаде, па го загрижи и нејзиниот сопруг Бред Пит.

angelina-joliwe

Поврзани вести

Анџелина Џоли свесно се уништува себе си така што одбива да јаде, па го загрижи и нејзиниот сопруг Бред Пит.

Ако може да им се верува на пишувањата на американските таблоиди познатата актерка дневно внесува само по 600 калории! Нејзините проблеми се одразуваат и на бракот со Бред Пит па се почесто се шушка за развод.

Еве што јаде таа:

Појадок: Лажица кокосово масло и малку корнфлекс;

Ручек: Протеински шејк, или неколку бадеми и гумени бомбони;

Вечера: Тенки листови месо и чаша вино.

Меѓутоа, Анџелина често заборава да јаде, така што ова нејзино „мени“ мора да се земе со резерва.

engiii_2

Актерката неодамна посети еден камп за бегалци во Грција, а нејзините фортографии веднаш се проширија на интернет. Како што пишуваат таблоидите, таа наводно толку многу го загрижила Бред што тој и’ се заканува со развод ако таа не почне да јаде.

Најчитани вести